adidas eqt support 9317 turbo red releases tomorrow adidas adds a new boost sole to the eqt support 9317 where to buy white mountaineering adidas eqt boost 93 17 adidas originals eqt support 9317 first look adidas eqt running support 93 boost adidas eqt support 93 boost black white adidas eqt support 9317 gets release date adidas eqt turbo red collection adidas eqt turbo red collection interview detailed look adidas originals full turbo red eqt 2017 collection adidas eqt support refined white turbo red get history behind adidas eqt line adidas eqt support adv core black adidas eqt support 93 17 adidas eqt support 9317 adidas eqt adidas eqt support 93 17 core black drops summer adidas eqt support 9317 adidas eqt support 9317 white turbo red available now adidas eqt support

szlachetna _paczka.Szlachetna paczka 2011 zakończyła się, teraz czas na podsumowania, i podziękowania. Dziękowaliśmy tuż po zawiezieniu paczek do magazynów, teraz dziękujemy jeszcze raz kiedy paczki dotarły na miejsce i trafiły do rodzin. Trudno opisać słowami radość. To jest to, co jest najpiękniejsze w pomaganiu innym - uśmiech i radość na twarzy obdarowanego …DZIĘKUJEMY.

Poniżej podajemy fragmenty podziękowań jakie dotarły do nas od wolontariuszy przekazujących paczki rodzinom.

„Drogi Darczyńco! Dziękujemy Ci za Twoje wielkie serce!!! To ludzie pomagają, nie rzeczy. Twoje prezenty to promień nadziei i impuls do zmiany dla rodzin w potrzebie, które przegrywały w walce z biedą. Dzięki Tobie mają szansę na wygraną w drugiej połowie życia. SZLACHETNA PACZKA to system pomnażania dobra. Twoje dobro już działa i pomnaża się. W obdarowanych, wolontariuszach i dobroczyńcach. W tych wszystkich, którzy przyłączyli się do projektu i już wiedzą, że więcej szczęścia jest w dawaniu. Twoje dary to wielkie świadectwo miłości. To nie pomoc z tego, co zbywa, ale dar wrażliwości, zaangażowania i dawania nadziei. Dziękujemy. Wierzymy, że najpiękniejszym podziękowaniem są nie słowa, ale gesty.

Dziękujemy Ci za przekazanie PACZKI rodzinie oznaczonej kodem: MLP-604-014652

Relacja z dostarczenia i rozpakowywania paczki przez rodzinę:

…. Najpierw zobaczyliśmy panią Katarzynę z córeczką. 8-letnia Kinga już przy drzwiach przywitała nas przytulając się i krzycząc "WRESZCIE, WRESZCIE!!" Mówiła, że czeka na nas od rana. Dorośli nie okazywali swojej radości, aż tak bezpośrednio jak dzieciaki, jednak wyraźnie było widać, że odetchnęli z ulgą, gdy zobaczyli żywność, która jest im bardzo potrzebna. Pani Katarzyna nie chciała okazywać słabości przed maluchami, ale miała łzy w oczach, 2-letni Pawełek nie mógł nacieszyć się paczkami. Na początku chodził dookoła miejsca, gdzie były położone, bo nie wiedział od czego zacząć rozpakowywanie. Dziewczętom podobały się buty. Wspomniały, że będą pięknie wyglądać, gdy pójdą na Pasterkę. Najmłodszy smyk najbardziej ucieszył się z bajek i kolorowanek, które od razu zaczął uzupełniać. Gdy wychodziliśmy pan Zenon był bardzo wzruszony, mimo że wcześniej znaliśmy go jako człowieka twardo stąpającego po ziemi. Prosił o przekazanie serdecznych podziękowań wszystkim, którzy pomogli. Dodał, że chociaż nie jest w stanie się odwdzięczyć, to będzie pamiętał o Was w modlitwie.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:

Paczki były naprawdę piękne. Chciałabym pogratulować wszystkim zaangażowania i dobrego serca. To niesamowite, że tak młodzi ludzie chcą pomagać innym i sprawiają radość bliźnim. Cieszę się, że bierzecie udział w "Szlachetnej Paczce" już któryś z kolei raz. Do usłyszenia w przyszłym roku.

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:

Z całego serca dziękujemy za prezenty i rzeczy, którymi nas obdarowaliście. Tak bardzo nam potrzebne, ale najbardziej dziękujemy za życzenia z waszego szczerego serca i za miłość, którą obdarowywujecie stokroć więcej. Szczęść Boże.

Dziękujemy Ci za przekazanie PACZKI rodzinie oznaczonej kodem: SWI-550-021270

Relacja z dostarczenia i rozpakowywania paczki przez rodzinę:

Dzieciom największą radość sprawiły słodycze, zabawki oraz ubrania. Mama cieszyła się bardzo z zapasów żywności i czajnika. Wielką radość sprawiły jej także buty, które na nią pasowały, co było dla niej miłą niespodzianką. Rodzina bardzo cieszyła się z całej paczki i nie kryła wzruszenia i zadowolenia. Dziewczynki urządziły sobie od razu pokaz mody.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:

Przede wszystkim dziękuję za wybór mojej rodziny. Dziękuję za przygotowanie paczek zgodnie z potrzebami rodziny. Dziękuję za trud włożony w robienie zakupów i pakowanie rzeczy, za czas poświęcony na pomoc dla rodziny i za serce pełnie dobroci, które dzięki osobom przygotowującym paczkę, mogłam przekazać rodzinie. Życzę wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia i spełnienia marzeń w Nowym Roku! Niech dobro, które przekazaliście Państwo tej rodzinie, powróci do Państwa zwielokrotnione!

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:

Serdeczne podziękowania składam wszystkim, którzy przyczynili się i włożyli swój trud w powstanie paczek dla mojej rodziny. Niech Dobry Bóg Wam błogosławi. Bóg zapłać

Dziękujemy Ci za przekazanie PACZKI rodzinie oznaczonej kodem: SWI-547-015941

Relacja z dostarczenia i rozpakowywania paczki przez rodzinę:

Rodzina otrzymała od Państwa dokładnie to, czego potrzebowała. Odzież dla najmłodszej dziewczynki bardzo się przyda, gdyż ta która miała stawała się powoli za mała. Starszym dzieciakom największą radość sprawiły przybory szkolne i ubrania, w które od razu się poubierały;)). Tato popłakał się, gdy zobaczył żywność i środki czystości, nie dowierzał, gdy wyjął z paczki sweter dla siebie. Rozpakowywaniu paczki towarzyszyły ogromnie pozytywne emocje, łzy wzruszenia połączone z napadami okrzyków radości. Dzieciaki zazwyczaj smutne, uśmiechały się układając swoje prezenty na półce.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:

Ja, jako wolontariusz ze swojej strony pragnę podziękować za zaangażowanie i serce otwarte na potrzeby innych. Rodzina będzie mieć cudowne Święta. Pomoc sprawiła że dzieciaki zapomniały na chwilę o tragedii, jaka ich niedawno spotkała i zaczęły się uśmiechać. Tato ma nadzieje, że kiedyś on będzie mógł zrobić dla kogoś paczkę by odwdzięczyć się za radość dzieciaków. Cudowności na cały 2012 ;))

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:

Słowa taty wypowiedziane przez łzy : "są jeszcze dobrzy ludzie na świecie. Mam nadzieję, że ja też kiedyś, gdy będę w lepszej sytuacji, będę mógł komuś pomóc"

Dziękujemy Ci za przekazanie PACZKI rodzinie oznaczonej kodem: SWI-547-015539

Relacja z dostarczenia i rozpakowywania paczki przez rodzinę:

Rodzina była bardzo mile zaskoczona ilością paczek. Podczas ich otwierania uśmiech nie znikał im z twarzy. Członkowie rodziny przymierzali odzież i obuwie. Mateusz zainteresował się książką o A. Małyszu, kosmetykami i kocem, który ogrzeje go w chłodne dni. Andżelika dziękuje za kurtkę, bezrękawnik, bluzeczki, korale (poszła w nich na drugi dzień do szkoły), torebkę (w tym samym dniu od razu pojechała z nią na zakupy), żółte buty i spodnie rybaczki. Tomek dziękuje za bluzy, spodnie kosmetyki i SŁODYCZE :-). Sławkowi bardzo podobały się spodnie i kurtka. Pani Jola, jak to mama dbająca o rodzinę, najbardziej cieszyła się z chemii, artykułów spożywczych i pościeli.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:

Cóż ja mogę powiedzieć- DZIĘKUJĘ! Wystarczył zachwyt i reakcje rodziny, by nie móc dostatecznie wyrazić słowami odpowiednich podziękowań.

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:

Bardzo serdecznie dziękujemy za otrzymane paczki. Produkty te niezwykle odciążą nasz domowy budżet. Są na szczęście jeszcze dobrzy ludzie, którzy umieją dzielić się dobrem z innymi i potrafią pomóc potrzebującym. Z całego serca dziękujemy :-)

Dziękujemy Ci za przekazanie PACZKI rodzinie oznaczonej kodem: MLP-604-010991

Relacja z dostarczenia i rozpakowywania paczki przez rodzinę:

Gdy razem z ojcem rodziny wnosiliśmy 14 paczek, dzieci czekały cierpliwie. A potem rozrywały pudełka jak tylko mogły i zaczęły się przekrzykiwać: Puzzle!, Ojej, pióra! Zeszyty! Tyle tego, mamo! Jedzenie! Pycha! Malutka Natalka sama wystroiła się w kask, wyglądała komicznie, było dużo śmiechu. Kasi dużo radości sprawiła lalka zaraz chciała ją przebierać. Ania i Paulina cieszyły się z puzzli a Jasiu z drugiego pokoju krzyczy - jedzie - odnosiło się to do autka na sterowanie. Wielką radość sprawiły bajki. Mama była szczęśliwa z pieluch i kosmetyków, żywności i butów. Dzieci cieszyły się ze słodyczy. A ojciec jak przyszedł do siebie rzucił się nam na szyję.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:

Ja ze swej strony bardzo serdecznie dziękuję wszystkim nauczycielom, uczniom, ich rodzicom za okazaną pomoc i serce. Nasuwa mi się taka myśl ks. J. Tischnera "Niebo nie przychodzi znikąd. Coś z nieba mamy dla siebie, coś z nieba dajemy innym". Dziękuję również osobom z koła Caritas.

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:

Mama bardzo dziękowała za wszelką pomoc. Ale to rzucenie się ojca na szyję było najbardziej wymowne, no i ta radość w oczach dzieci.

Pomoc komuś to kropla w morzu potrzeb wszystkich,

ale pomyśl, że ktoś właśnie dzięki Tobie ucieszy się i uśmiechnie …

 

…DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM OFIARODAWCOM!!!

Bądź szlachetny – pomóż, dołącz do paczki już za rok

Szlachetna paczka

 

youtube zpo

skc

adidas yeezy boost 350 v2 red night adidas yeezy boost 350 v2 red night adidas yeezy boost 350 v2 red night release date adidas yeezy boost 350 v2 beluga confirmed release date adidas yeezy boost 350 v2 beluga 2 0 adidas yeezy 350 boost v2 solar red steel grey release date adidas yeezy boost 350 v2 zebra another look adidas yeezy boost 350 v2 zebra restock release date adidas yeezy boost 350 v2 blue tint frozen yellow adidas yeezy boost 350 v2 blue tint adidas yeezy boost 350 v2 blue tint b37571 adidas yeezy boost 350 v2 blue tint adidas yeezy boost 350 v2 blue tint adidas yeezy boost 350 v2 blue tint release date adidas yeezy boost 350 v2 semi frozen yellow rendering b37572 semi frozen yellow yeezy boost 350 v2 shoes adidas yeezy boost 350 v2 semi frozen yellow new look adidas yeezy boost 350 v2 semi frozen yellow release date adidas yeezy boost 350 v2 semi frozen yellow release date adidas yeezy boost 350 v2 frozen yellow release date
adidas nmd city sock 2 cs2 ronin pack adidas nmd cs2 pk adidas nmd cs2 primeknit shock pink pack lands week adidas nmd city sock 2 pearl grey drops summer adidas nmd cs2 pk shock pink pack drops weekend adidas nmd cs2 pk pearl grey adidas nmd cs2 pk pearl grey adidas nmd city sock 2 pearl grey adidas nmd city sock 2 primeknit grey shock pink adidas nmd cs2 may 2017 release info adidas nmd city sock 2 primeknit black shock pink adidas nmd city sock 2 adidas nmd city sock 2 cs2 core black adidas nmd city sock 2 primeknit may 2017 colorways adidas nmd city sock 2 adidas nmd city sock 2 primeknit shock pink adidas nmd city sock 2 primeknit adidas nmd city sock 2 primeknit navy white official images adidas nmd city sock 2 adidas nmd city sock 2
adidas yeezy boost 350 v2 official images yeezy boost 350 v2 september release kanye west yeezy boost 350 v2 bred yeezy boost 350 v2 upcoming releases complete release info greyorange yeezy boost 350 v2 adidas yeezy 350 v2 kanye wears unreleased adidas yeezy boost 350 v2 colorway adidas yeezy boost 350 v2 beluga confirmed release date adidas yeezy boost 350 2 0 beluga adidas yeezy boost 350 v2 beluga more new images adidas yeezy boost 350 v2 beluga another look adidas yeezy boost 350 v2 beluga unboxing video adidas yeezy boost 350 v2 beluga official images adidas yeezy boost 350 adidas yeezy boost 350 v2 beluga release reminder adidas yeezy boost 350 v2 beluga on feet images adidas yeezy boost 350 v2 detailed look adidas yeezy boost 350 v2 buy adidas yeezy boost 350 v2 online adidas yeezy boost 350 v2