WAKACJE!

streda, júl 1, 2020

Czekamy na tę jedną chwilę … i chwila ta staje się! Wakacje czas zacząć! Wyjątkowy to był rok – zapewne nikt rok temu nie przewidziałby takiego jego zakończenia i scenariusza ostatnich trzech miesięcy kiedy przyszło nam uczyć się … zdalnie. Takie doświadczenia pokazują iż niczego w życiu tak naprawdę nie da się zaplanować i na pewno każdy z nas wszystkich przeżył ten czas z własnymi przemyśleniami na przyszłość. Pożegnaliśmy w Łapszach Niżnych tegorocznych ósmoklasistów – życzymy im powodzenia w dalszej nauce, niech pozostaną wierni ślubowaniu jakie złożyli już jako absolwenci naszej szkoły. Dla każdego ucznia to ważny moment życia. Gratulujemy wszystkim małych i dużych sukcesów, dziękujemy za wielkie wsparcie rodzicom naszych uczniów. Dla uczniów i nauczycieli łapszańskiej szkoły był to szczególny rok jeszcze z jednego powodu - kilka miesięcy temu pożegnaliśmy p. Joannę Byczyk – nauczyciela i wicedyrektora naszej szkoły, teraz kończąc ten rok wspominamy naszą koleżankę i  nauczyciela – na szkolnej stronie znalazł się specjalny tekst i filmowe pożegnanie Pani Asi „W naszej pamięci …” Czas sprawił, że jesteśmy tu i teraz na końcu roku 2019/2020 i na początku wakacji. Tak jak ten czas był inny, tak wszyscy chcemy aby wakacje były czasem dobrego odpoczynku …. by po wakacjach wszyscy mogliśmy wrócić z radością do szkoły, by w niej razem uczyć się i bawić, już nie pozostając tylko w kontakcie on-line. Zadbajmy aby te wakacje były bezpieczne dla nas wszystkich, piękne i ciekawe. Bo świat zawsze jest ciekawy, nie tylko ten daleki, ale i ten bliski wokół nas. Jest pięknie. I jeszcze … jak śpiewał ktoś kiedyś w piosence

„JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE  …”

A tymczasem zdrowych, dobrych i pięknych wakacji!