Byliśmy na Krakowskim Festiwalu Zawodów 2019

wtorek, Marzec 26, 2019

Uczniowie klas trzecich gimnazjów i klasy ósmej Szkoły Podstawowej w Łapszach Niżnych uczestniczyli w siódmych Targach Edukacyjnych w Krakowie, które zgromadziły dziesiątki szkół z Małopolski i również kilka z zagranicy. Na pytania uczniów: jaką szkołę wybrać i jaki zawód, próbowali odpowiedzieć doradcy zawodowi obecni na targach. Podpowiedzi wskazywały też stoiska szkół prezentujące możliwości współczesnej szkoły na miarę XXI wieku, gdzie dominują nowe technologie i nowatorskie metody kształcenia. Mamy nadzieję, że pomogło to naszym uczniom w wyborze szkoły i pokazało jak szeroka i bogata jest oferta współczesnej szkoły.

Polecamy stronę tegorocznych targów edukacyjnych.

www.targiedukacyjne.pl/pl/

Jeszcze przed samym wejściem na targi zatrzymaliśmy się w Sanktuarium św. Jana Pawła II. Podczas krótkiego tam pobytu można było zobaczyć piękne mozaiki górnego kościoła i w ciszy pomodlić.

Tymczasem przed trzecioklasistami i ósmoklasistami jeden z ważniejszych egzaminów w życiu, już teraz życzymy im powodzenia na samym egzaminie i przy wyborze dalszej drogi kształcenia!                                                                      

Szkoła Podstawowa w Łapszach Niżnych