Dzień Edukacji Narodowej w ZPO w Niedzicy

wtorek, Październik 15, 2019

W dniu 14 października br. w Zespole Placówek Oświatowych w Niedzicy obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W uroczystości brała udział cała społeczność szkolna, jak również nauczyciele i pracownicy emerytowani, którzy zostali zaproszeni na akademię z tej okazji przez Radę Rodziców i Samorząd Uczniowski.

Program artystyczny przygotowały klasy: II b (Pani Beata Grońska), III (Pani Marta Sołtys), kl. V (Pani Agnieszka Pierwoła). Za dekorację odpowiedzialna była Pani Marta Sołtys. Akademia miała wyjątkowy charakter. Nie zabrakło dobrego humoru z życia szkoły, recytacji wierszy i piosenek. Odśpiewano również „Sto lat”.

W tym szczególnym dniu wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli i pracowników obsługi. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud, poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.

Samorząd Uczniowski i Rada Rodziców uświetnili tę uroczystość. Słowa podziękowania skierowano do nauczycieli uczących, nauczycieli emerytowanych, księży oraz pracowników obsługi za wszelki trud włożony w kształtowanie młodych umysłów i sumień. Podkreślono piękno posłannictwa, którego podejmują się na co dzień.

Samorząd Uczniowski