Mały turniej minigolfa klas I - III SP w Łapszach Niżnych

poniedziałek, Maj 20, 2019

Dzięki uprzejmości Stowarzyszeniu Gospodyń Wiejskich w Niedzicy i użyczeniu nam 3 stanowisk do gry w minigolfa w naszej szkole odbył się turniej, w którym wzięły udział po 3 osoby z każdej klasy: tj. klasy I, IIa, IIb, III . Uczestnicy próbowali swoich sił na każdym ze stanowisk minigolfa. Najtrudniej było na stanowisku z tzw. „ślimakiem”, ale mieliśmy uczennicę której udało się trafić, a kilkoro uczniów było „o włos” od doprowadzenia piłki do dołka.

I miejsce w turnieju zajęła klasa IIb

 reprezentowana przez Wiktorię Habas, Wojciech Sowę i Dominika Wedrę

II miejsce klasa I reprezentowana przez Zuzannę Boczkowską ,Antoninę Mazurek i Aleksandrę Ziembę oraz klasa II a reprezentowana przez Łucję Górecką,

Anetę Knutelską i Zuzannę Przybysz

III miejsce klasa III reprezentowana przez Paulinę Kopaczkę, Szymona Kowalczyka i Lilianę Ziembę

Gratulujemy uczestnikom!

Dziękujemy jeszcze raz Stowarzyszeniu Gospodyń Wiejskich w Niedzicy, które użyczyło sprzęt w ramach inicjatywy lokalnej w obszarze ekonomii społecznej pt. „Ekonomizacja działalności Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich w Niedzicy poprzez przetestowanie nowej oferty rekreacyjnej na obszarze Gminy Łapsze Niżne” współfinansowanej ze środków przekazanych przez Operatora Programu Grantowego tj. Fundację Miejsc i Ludzi Aktywnych (MILA) w ramach projektu „Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Subregion Podhalański” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

  B. Trybunia