Konkurs Fotograficzny „Podziel się trasą”

Europejskie Stowarzyszenie Romea Strata pragnie podzielić się inicjatywą związaną z Via Romea Strata w ramach projektu rurAllure (www.rurallure.eu): Konkurs Fotograficzny „Podziel się trasą” !

Poszukiwane są najbardziej inspirujące zdjęcia perełek dziedzictwa i spacerów na trasie.

Pielgrzymi podróżujący wzdłuż Via Romea Strata są zaproszeni do dzielenia się swoimi zdjęciami krajobrazów, doświadczeń z podróży i dziedzictwa napotkanego na swojej drodze, otagowania stron @rurAllure i @romeastrata na Instagramie i/lub Facebooku oraz tagów konkursowych #rurallure #romeastrata w mediach społecznościowych.

 

Co zrobić, aby wziąć udział:

1. Opublikuj post na Instagramie i/lub Facebooku przedstawiający doświadczenia z podróży i dziedzictwo kulturowe na Twojej trasie.

2. Oznacz lokalizację, strony @rurAllure e @romeastrata, a także tagi konkursu #rurallure #romeastrata. Utrzymuj swój profil publicznie, abyśmy nie przegapili Twojego wpisu.

3. Nie wahaj się podzielić krótkim tekstem opisującym osobiste doświadczenia, wskazówki dotyczące podróży lub emocje z wizyty – to plus!

Zwycięzcy najpiękniejszych i najbardziej inspirujących postów – otrzymają spersonalizowaną paczkę z kilkoma fajnymi gadżetami na piesze wędrówki.

Termin publikacji upływa 31 października 2022 r.

Ogłoszenie zwycięzców 7 listopada 2022 r. na stronie internetowej rurAllure i w mediach społecznościowych.

Zapraszamy!

Małopolska Organizacja Turystyczna

 

Data: 
poniedziałek, Wrzesień 5, 2022