„Legalność zatrudnienia cudzoziemców” - szkolenie on-line

Szanowni Państwo, 8 grudnia  2022 r. od godz. 10:00 do godz. 13:00 zapraszamy na szkolenie on-line „Legalność zatrudnienia cudzoziemców”.
W czasie szkolenia zostaną przedstawione zagadnienia:
1. „Obowiązki przedsiębiorcy w zakresie legalności zatrudnienia cudzoziemców, ze szczególnym uwzględnieniem zmian w przepisach prawa pracy” – Państwowa Inspekcja Pracy Oddział w Nowym Sączu.
Szkolenie prowadzone w ramach działań prewencyjnych prowadzonych w 2022r. przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Krakowie w związku z programem JESTEŚMY DLA WAS.   W czasie szkolenia  dowiemy się o wymaganiach dotyczących zatrudnienia cudzoziemców ze szczególnym uwzględnieniem uchodźców  i obowiązkach  pracodawców oraz wnioskach płynących z  kontroli PIP przeprowadzonych w bieżącym roku w tym zakresie.

2. „Zatrudnienie cudzoziemców a składki ZUS” oraz „ABC podlegania ustawodawstwu właściwemu w zakresie zabezpieczenia społecznego w krajach Unii Europejskiej, Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG) i Szwajcarii” – Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Nowym Sączu.

3. „Konto na PUE ZUS (w tym kreator wniosku o wydanie zaświadczenia A1)” – Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Nowym Sączu.

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY !

Szkolenie prowadzone jest za pośrednictwem Cisco Webex Meeting.
W dniu spotkania na wskazany przez Państwa adres mailowy wyślemy link do wydarzenia (prosimy o sprawdzenie skrzynki SPAM). Dołączenie do spotkania będzie możliwe poprzez kliknięcie w treści maila przycisku  Join Meeting  (dołącz do spotkania).

Zapisy:

E-mail na adres: rzecz.nowysacz@zus.pl (prosimy o podanie imienia i nazwiska, nazwa firmy, adresu e-mail, numeru kontaktowego).
Wraz ze zgłoszeniem na szkolenie należy przekazać do organizatora podpisany druk - oświadczenie w sprawie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych (załącznik nr 2). Może to być skan/zdjęcie.

ZAPRASZAMY

Z wyrazami szacunku
Anna Mieczkowska
Koordynator ds. komunikacji
społecznej i edukacji
Regionalny koordynator ds. dostępności

 

Data: 
czwartek, Grudzień 1, 2022