Ogólnopolski zlot samochodów marki corvette !

Miło nam poinformować, że już niebawem m.in. na terenie Gminy Łapsze Niżne będziemy gościć miłośników samochodów marki corvette z całej Polski ! W dniach od 30 września do 2 października będziecie Państwo mogli zobaczyć te samochody zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz !

W dn. 01.10.2022 r. ok. godz. 10:20 konwój samochodów wyruszy z miejscowości Czorsztyn w trasę objazdową przez Niedzicę, Łapsze Niżne w stronę Bukowiny Tatrzańskiej aż do Chochołowa, skąd wszyscy uczestnicy zjazdu będą kierować się w stronę Nowego Targu - tam na płycie runku zorganizowany został  postój samochodów dla wszytskich zainteresowanych.
Około godziny 15:45 podczas powtoru do miejscowości Czorsztyn przez Falsztyn, Frydman i Niedzicę-Zamek,  na parkingu ZEW Niedzica pod zaporą przy zjeździe z ronda w Niedzicy na ul. Widokową odbędzie się kolejny 30-minutowy postój, podczas któego pasjonaci motoryzacji będą mogli swobodnie oglądnąć pojazdy marki corvette.
Po powtocie do bazy w sąsiedniej  gminie Czorsztyn, pod hotelem ECO Active Resort Pieniny odbędą się loty widokowe helikopterem.

 

W imieniu organizatorów oraz własnym serdecznie zapraszamy !

Data: 
poniedziałek, Wrzesień 19, 2022