Święty Mikołaj w Niedzicy

Monday, December 9, 2019

W dniu 6 grudnia br. mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole niezwykłego Gościa – ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA. Uczniowie postarali się i godnie Go przywitali. Młodsze dzieci zaśpiewały piosenki, mówiły wierszyki Mikołajowi. Ponadto w tym szczególnym dniu ubrano się w kolorze czerwonym, przywdziewając czapeczki mikołajkowe. Nastrój świąteczny udzielił się wszystkim. Nasz Gość był zachwycony postawą uczniów, którzy godnie Go przywitali. Święty Mikołaj uznał, że nasze dzieci były grzeczne, dlatego też wszystkich obdarzył podarkami, nie zapominając o nauczycielach i pracownikach szkoły. Obdarowanym towarzyszył uśmiech zadowolenia na twarzach.  

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli organizację MIKOŁAJEK w naszej szkole – ŚWIĘTEMU MIKOŁAJOWI wraz z pomocnikami oraz Radzie Rodziców, która zaprosiła do naszej szkoły niezwykłego Gościa i czuwała nad przebiegiem spotkania ze Świętym.

Opiekun

Samorządu Uczniowskiego